| anonima25 a întrebat:

Ce ati face daca ar intra justin bieber la voi in casa?
Eu as arunca cu cutitele dupa el

Răspuns Câştigător
| IepureleCuLopată a răspuns:

Aș lua peria de toaletă, și i-aș băga-o-n gură, îl bag în dulap, în arunc de la etaju 1240, aterizează într-o macara, apoi ajunge într-o antenă care îi intră în corp, se rupe antena, cade în pământ, în groapa pe care o săpato Groparu Vesel acu 3 ani, având în vedere că este în dulap, dăm foc la dulap, după aia în îngropăm, îl chem pe Chuck Noris, i-a dunărea o pune peste mormântul lui JB, apoi mut un mute peste el.

Sfârșit.

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu. l-aș servi cu sarmale.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Cred ca se înţelege după nickname-ul meu.

| GroparuVesel a răspuns:

Sunt gropar, il ingrop.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

As spune ca e vecina de la etaju 2. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş şterge M&P-ul de praf fix lângă el. Acuma, probabil, din întâmplare aş apăsa pe trăgaci şi pistolul s-ar nimeri să fie încărcat, accidental.

| mola a răspuns:

Il arunc de la etaj ( stau la etajut 909090 ).

Răspuns utilizator avertizat
| XBrunetteX a răspuns:

Il chem pe Chuck Norris.

| Mokaxoxo a răspuns:

Ii dai cpul, apoi ii scot inima si i-o dau pisicii mele s-o manance. Apoi vand ce a mai ramas din el, doar e vedeta voi face multi bani iar apoi voi fi bogata!

| Chronicles a răspuns:

Îi dau o cola unde am pus otravă, îl tranşez, îl pun în saci menajeri şi îl arunc în mare.

| HεεЌεЯε a răspuns:

I-as da sa asculte Lady Gaga, asta l-ar face sa se sinucida singur. apoi il chem pe gorparulvesel sa-l ingroape si pe chuck norris sa il ajute..ca vin bodygoarzi si chuck ii aranjeaza el.

| ooolifeoolol a răspuns:

Ce ai face daca as intra eu la tine in casa?

| SpongeBobPantaloniTriunghiulari a răspuns:

L-as folosi pe post de carbuni in semineu.

| Iulia250711 a răspuns:

As lua camera, as filma, as posta pe youtube, as face vizualizari si as deveni faimoasa.