| cățelușa56 a întrebat:

Ce ati face daca ar veni un cal verde si ar incepe sa alerge pe peretii casei voastre?

Răspuns Câştigător
| SaintJimmy a răspuns:

O să ia țeapă.
Eu nu am pereți.

21 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

M-as ruga sa nu fiu imbracat in verde ca sa nu ma confunde calul cu iarba.

NOname
| NOname a răspuns:

M-as ciupi, ca sa ma trezesc.

| Dash a răspuns:

Mi-as da seama ca e timpul sa ma las se etnobotanice...

| pinguinuVerde a răspuns:

Aş avea cai albaştrii pe pereţi.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

As varui dupa.

| NoChanceForUs a răspuns:

Ba care dracu mi-ai vopsit calu verde?!

Răspuns utilizator avertizat
| Bud?SpiritOfVengence a răspuns:

Ashh alerga si eu dupa el
*plin de substante*

| RockaruL a răspuns:

M-as duce la psihiatru sau as incerca sa-l prind si sa-l imblanzesc...laughing

| Deny1333 a răspuns:

Unde a dispărut cel portocaliuuuu?! sad

| Enigmă a răspuns:

Mi-as vopsi peretii verzi ca sa nu se observe calul. :]

| LNK a răspuns:

As renunta la etnobotanice...

| Doodă a răspuns:

Aş aduce o iapă albastră, şi un unicorn verde cu picăţele roz laughing!

| alexxa a răspuns:

Verdeeeee? unde? cum? cand? unde?:O:O:O...l-as face bucati si l-as baga in frigiderday dreaming

| DjTactumare a răspuns:

nu vorbesc in somnwinking

| cățelușa56 explică:

Eu as zice:cine a inventat chestia cu cai verzi pe pereti a fost un om destept...

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai l.as calari laughing si mai incolo nu stiu laughing tu?:->

| _pink a răspuns:

Are suficient spatiu si oricum sunt singura in camera putina companie nu ar strica.

| Youknowimright a răspuns:

Nu stiu.da u ceai face daca o pisica cacanie ca picatele albastre si punce galbene care sar chema Chips ar veni la tine si ar spune:,, hei baby!,, laughinglaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ia da-mi AWP-ul sa-l deprind pe fraierul asta!"

| Zoki a răspuns:

As face poze!