| DariusXD a întrebat:

Ce ati face daca arr trebui sa plecati in brazilia pentru a dansa cu o maimuta la carnavalul rio de janeiro. A da si pentru cei care zic ce e cu inrebarile astea,, idioate,, eu le pun sa va amuz si sa ma amuz de aia se numeste >TRIVIA/AMUZANTE

Răspuns Câştigător
| pisoias a răspuns:

As pleca in Brazilia dar te-as lua si pe tine(ca sa dansezi cu maimuta).

7 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

*se îmbracă pentru carnaval* ce ziceai?

| DaVà a răspuns:

Bai pustiule mai termina cu intrebarile astea stupide ca mi-ai facut capul curcubeu e nervi! Ce as face? M-as duce as dansa si as vezi cu o doza de cancer de cur special pentru tine

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Termina ma ca nu e nimic amuzant pentru noi

Răspuns utilizator avertizat
| Ingerash a răspuns:

As pleca

| Vulvatron a răspuns:

Bolnav baiatul rolling on the floor))))))