| jolidon a întrebat:

Ce ati face daca asta ar fi ultima zi din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| C4br0n a răspuns:

M-as trezi dimineata...as fuma o tigara, m-as duce s ma intalnesc cu toti pe care ii cunosc, as juca fotbal, m-as duce la biliard, m-as plimba prin oras, as **** ceva, as veni acas s fac un dus(sa mor curat) mi-as lua o sticla d vin si un pachet d tigari si m'as imbata asteptand laughing

25 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

As sta probabil cu familia mea...(naah ce dracu zic? cred ca as f'te o bunaciune big grin)

| Comeandtellmesomething a răspuns:

As raspunde in continuare la intrebarile de pe TPU

| Bya132 a răspuns:

N-as murii vi*gina!

| Bastet a răspuns:

As raporta intrebarea asta...si nu ar fi ultima zi din viata mea

| DaVà a răspuns:

As ****-o pe profa de desen! Mama ce bunaciune!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

As sta alaturi de sotul meu, asteptandu-mi sfarsitul

| JustMeBăi a răspuns:

Zbor pe lună, să trăiesc cu o secundă mai mult decât alţii.

| Pisicuța a răspuns:

I-as spune baiatului de care sunt indragostita ca il plac >:d< sau cum a zis @Bya132

| NumePublicAnonim a răspuns:

As trai-o la maxim de parca as mai avea o mie de vieti
(as sta pe computer si as numara cat mai am de trait)

| HepiBăluuns a răspuns:

La fel ca bya132 laughing)

| Deea03 a răspuns:

De ce m-as gandi la asta?

| Cereala a răspuns:

thinking as face un ultim desen, as asculta melodia preferata de la th si mi-as lua la revedere de la cea mai buna prietena big grin

| ProjectJackpot a răspuns:

@TudorrrrSeÎmbatăCuBorsecŞiMitsa, a 2-a varianta este mult mai realizabila decat prima...

| Niros19 a răspuns:

As sta cu parintii si cu iubita mea in brate ca sa o acopar sa nu vada sfarsitul

| StupidANDContagious a răspuns:

Mi-am adus aminte de paraziţii: ce ai face peste două zile dacă mâine mori? XD

| Astaeparereamea a răspuns:

poate ai vrut sa scrii ca ce ti-am face tie? ha?

| xElenaH a răspuns:

Pooi.nu mi-e frica de moarte asa ca...fac ce fac in fiecare zilaughing

| 2middlefingers a răspuns:

As muri laughing

| spaikizz a răspuns:

M-as rasfata la maxim!

| gm_4249 a răspuns:

Salut, eu mi-as dori sa ma inpac cu Dumnezeu prin spovedanie.

| Raduu a răspuns:

Ma uit la tv big grin

| dordel_2176 a răspuns:

Mi-ar fi ciuda ca n-am aflat din timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caca...cu singuranta nu pipi.

| Dek a răspuns:

M-as f**** cu iubita ca sa nu mor virginlaughinglaughing
Si oricum mi indiferent cand e sfarsitul vietii mele ca nu mi frica de moarteoh go on
Asa ca...dao draq de moartelaughinglaughing
Bft!

| vladdutu a răspuns:

As saruta pe cine plac