| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati face daca ati sta in curte cu o bunica care v ar vinde mingea de baschet?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ti-a vandut mingea inseamna ca urmeaza boxeri si daca o sa ii vezi pe la boxerland sa nu te miri... da sunt ai tailaughing

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Daca este o minge adevarata atunci m-as supara, sau poate nu... dar ma scuzi ca te intreb ce a facut cu banii?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ar mai trai bunica, i-as pupa mainile...
Ti-o fi vandut-o ca sa inveti, draga de ea.

mlm
| mlm a răspuns:

A-si mai vre sa am bunica, sa imi vanda si mie o mingewinkinghappy

| beba a răspuns:

winkinghappyMie mi-a cusut blugii(ii rupsesem intentionat ca asa era moda prin '96)Atunci m-am suparat pe ea cand am vazut cum imi cosea de zor blugii insa acum as pupa la ea ca la icoanawinking