| Lucifer a întrebat:

Ce cadouri trasnite ati primit sau ati dat de martisor? big grin

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Am, dat, impreuna cu toti colegii din clasa, adica vreo 20, la cinci fete, cite o saiba cu fir de martisor legat de ele si puse intr-un plic! Bucurie totala pentru acele fete cind au vazut ca vin 20 de baietii la ele (ele fiind 5). Dezamagire totala la deschiderea plicurilor! Nu am stiut atunci ce fac, vazusem doar plicul, toata chestia fusese pusa la cale de doi colegi, mai sugubeti ei, fara ca ceilalti sa stim.

11 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Anul trecut am primit de la iubi un trandafir care continea bichini) anul asta un trandafir roz!

| Elena1234456 a răspuns:

Un motanel dragut de plus happy. Pentru un baiat cu porecla "motanel".

| moonY a răspuns:

prin liceu am daruit creioane dermatografe, aparate de ras, O. B. uri, toate legate cu snururi colorate. iar in al4 lea an nu-mi amintesc...
cred ca am chiulit

Abh
| Abh a răspuns:

Dupa parerea mea, de martisor e super daca primesti o floare si un martisor, nu este o sarbatoare cand faci glume sau dai cadouri traznite.

| Hmmmm a răspuns:

Cel mai traznit cadou a fost o bucatica d creta cu o fundita rosie dintr-o ata d la o bluzalaughing
un coleg uitase sa ne cumpere martisoare si ne-a dat cate o bucata d cretalaughing)
in rest o gramada d flori... tu ce ai daruit?smug

| DianaLostInDreams a răspuns:

Pai i'am dat unei fete un martisor cu Hannah Montanalaughing.

| Zâmbărici a răspuns:

Eu am primit o vrajitoare leinadwaitinglaughinglaughingrolling on the floor

Si chiar ma reprezintalaughingDin cate stiu eu nu mie mi-ai dat martisoru'laughing

| mariaw a răspuns:

Se dau cadouri? Pe ce planeta?

| Andreea_8014 a răspuns:

laughing
Un cotor de mar, de codita caruia era legat un snur alb-rosu laughing)
[am primit laughing ]

| chocolatte a răspuns:

Fetele de la sorumea din clasa au primit cate un absorbant drept martisor de la iubiti lor colegi laughing

| Lucifer explică:

Eu am dat o vrajitoare la o fata cu un caracter asemanatorhee hee