| AudImagini a întrebat:

Ce chestii ciudate puteti face?

15 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Sa gandesc... *devine ciudata TPU*

| pinguinuVerde a răspuns:

Să răspund la întrebarea asta.E ceva ciudat ce mă miră şi pe mine.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Sa vad prin tine

| SaintJimmy a răspuns:

Pot să fac oamenii să clipească

| Pisicuța a răspuns:

Sa ii fac pe toti din clasa mea sa zica "wooow", cum? Desenez, ei fac "woow" si dintr-o porcarie.Sa vezi cand cade unu de pe scaun cum fac.D-na zice "buna dimineataa!" si ceilati rad zici ca au volum si e setat la maxim.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Sa imi ling cotul

| HepiBăluuns a răspuns:

Pot sa zbor,sa ghicesc in cafea,sa trag raze laser din ochi, sa fac super-besini, sa chiulesc de la mate si sa ma teleportez si sa ma transform in orice vreau :->

Răspuns utilizator avertizat
| rockelle75 a răspuns:

Să violez smug

| unknown3243 a răspuns:

Sa ragai cand vreau eu si mai ales ii lesin pe toti cu ragaitul meu.

| Sellak a răspuns:

Pot sa imi dizloc umarul happy

| zacusca16 a răspuns:

Sa merg la baie
sa mananc
mai multe chestii ciudate

| Phutui a răspuns:

Pot sa aplaud cu o mana [chuck norris can kiss my ass]

| αηdяεy a răspuns:

@KazimirSiSotia cred ca te uiti prea mult la "Johnny Test" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa scot flacari pe fund