Vi s-a intamplat vreodata sa va amintiti chestii ciudate sau pe care nu vi le puteti explica in legatura cu lucruri intamplate cand erati mici?

Nu.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nimic de reprosat? Ia sa vad ce poti reprosa de data asta!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ce să reproșez? Că vă chinuiți cu cele mai slabe echipe și că dați gol iar ca bulănoșii în minutul 8 de prelungire din penalty. Nu mai am cuvinte pentru așa ceva, scuze.

Bwhahahahahaha,, a fost compensatie acel penalty din final cu un alt penalty clar ca lumina zilei nevazut de niciun arbitru, daca se termina egal, era o nedreptate prea mare. Fii serios ca in repriza a 2-a n-a miscat deloc Burnley,, trebuie sa nu miste deloc, dar relaxarea isi spune cuvantul

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

A fost offside la faza in care s-a dat penalty pentru Arsenal big grin

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

A fost offside si nu ma ascund dupa deget, dar la 0-0 a fost penalty pentru Arsenal, un penalty mare cat casa si nu s-a dat nimic, a fost compensatie acolo... + penalty prea usor acordat pentru Burnley

Eu nu am văzut meciul. Însă pare prea dubios. Adică serios, penalty în minutul 98? Și câtă prelungire a fost? Uite cică a fost și offside la faza aia. Eu fără să mă uit văd că e dubios. Aveți cele mai dubioase meciuri, voi mereu dați gol în ultimele minute. Dar totuși, 8 minute? Și penalty atunci? Nu îmi pasă noi meciul trecut am avut 2 penalty-uri clare și nu s-a dat niciunul, lasă compensația. Uite cum vă depărtați de noi, ca să nu zici că pe merite.

Au fost multe interuperi si faulturi destule si tragere de timp,, m-am mirat si eu cand am vazut 7 minute, a mai intrat Xhaka inca o data beat si a luat rosu dupa o intrare de amator,, si in 10 oameni i-am dominat pe aia. Nu e nimic dubios, trebuia sa avem penalty la inceput de repriza a 2-a, iar apoi a venit golul lui Mustafi din corner ca apoi sa se retraga echipa putin in minutul 3-4 de prelungiri pe aparare si acolo a fost o faza controversata de penalty, o cadere usoara si apoi a inceput nebunia, eu unul abia am putut sa privesc penalty-ul lui Alexis care l-a executat cu o scarita

Poate meritați să câștigați, nu zic. Însă fotbalul nu e mereu drept căci și noi meritam.

Vad ca mizeria de Chelsea are deja 2-0,, e campioana si trebuie sa acceptam. La cat de mult nu pot s-o sufar pe Utd chiar pot sa zic ca aveti si ghinion, insa maxim locul 4 luati anul asta fara nicio suparare.

E bine că a făcut egal City.

In acelasi timp e bine ca s-au incurcat cele 3,, City cu Spurs din start si Pool acasa, trebuie doar sa ne mentinem pe locul 2.