| CastorR a întrebat:

Ce credeti ca s-a intamplat dupa?
http://www.youtube.com/watch?v=ZiZAui2evYM&feature=relat ed
Funda cel mai amuzant raspuns!

Răspuns Câştigător
| MoonLight a răspuns:

Sa ii fie rusine.
deci hai sa facem raspunsul amuzant.laughing
cred ca dupa ce l-a vazut ori nu s-a prins ori la pus sa dea pantaloni jos si ia taiato si ala canta ca sopranalaughing. sau la pus sa isi puna o creasta de cocos in cap sau un coif de hartie cu poza lu Dildau lipita si sa strige "duglidaglidag sunt un gay fara pereche pentru ca eu trageam profului pe la spate duglidaglidag" laughing

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Copilul respectiv a capatat o reputatie de gay,***, prost, retard handicapat ...etc!
mie personal imi pare rau ca profesorii trebuie sa treaca prin asemnea chestii, pentru niste hanadicapati care nu vor ajunge niciodata nimic!

| RB26DETT a răspuns:

Pai l-a luat la bataie de i-o mers fulgii.

| crazycolor a răspuns:

E clar ca proful la "beep'' si pe el in cataloglaughing