| TeoIonela a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=GJpQ0i1XYqY&feature=relat ed

Voi chiar credeti in asa ceva?:(

Răspuns Câştigător
| Mariella a răspuns:

Eu nu cred chestia asta. In momentul in care mori, esti ingropat, da? Si dupa aia, sufletul ti se ridica la cer (sau pleaca la subsol), eh, ok. si atunci cand face asta, nu isi ia cu el corzile vocale ca sa poata urla. Am auzit de filmuletul asta, dar acum e prima data cand il vad. Parca sunt sunete de la un meci de fotbal...Nu, nu cred in chestia asta, pentru ca nu are cum sa fie posibil. Iadul nu este un loc fizic, nu iei autobuzul ca sa mergi pana acolo si inapoi. La fel cum nici Raiul nu e ceva fizic. Unele chestii sunt mult prea exagerate

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Auzisem si eu de la parinte de aceasta intamplare. Abia acum vad filmul prima oara si aud chestiile alea. Nu stiu. A spune ca nu crezi e un mod de protectie. Mereu necunoscutul sperie. Nu stiu ce sa cred. Cert e ca e tulburator sa vezi asa ceva.

| dulc3'maria a răspuns:

straight facedhoamneee ce e asta? nu pot sa cred.de fapt nu vreau sa credcrying

| Summer Memories a răspuns:

Nu stiu nici ce sa cred :-s

Clar e ca nu as vrea sa cred :-s-

Răspuns utilizator avertizat
| Mariella a răspuns:

@Zuzy: Daca exista bine, exista si rau, deci automat daca exista rai exista si iad.

| airlove a răspuns:

Strasnic... deja ma tem;( sad -->recomand celor mai mici de 12 ani sa nu priveasca, citeasca sau asculte acest video...

| ariana_5123 a răspuns:

Buna.Nu eu nu cred. Or fi ei oameni de stiinta care probabil au vrut sa para mai mult decat sunt, nu cred ca acolo este iadul si inregistrarile puteau fi facute oriunde. Este atat de simplu.

| ZuZy_2357 a răspuns:

Este imposibil....cand mori te ingroapa... dupa 40 de zile te ridici la cer....si se zice ca te spovedeste Iisus iti iarta pacatele si mergi in Rai no? eu cred doar in Rai in iad nottt!

| iuliaandreea a răspuns:

Nu cred in asa ceva