| BaDDoG a întrebat:

Ce e faza cu chat-urile? Peste tot chat-uri http://xat.com/UseriiTpu.

Răspuns Câştigător
| Wladutz a răspuns:

Bre frate de o vreme incoace chaturile is la moda.Fi pă trend!

4 răspunsuri:
| ViezurE a răspuns:

@FetitaCuOchiVerzi
Eşti prea piţipoancă dragă...E la modă? Vai... piţi trebuie să fie mereu pă feşiăn.

| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Chat-urile de pe TPU is cele mai faine le ador:X:X incerca si tu e la moda:X:X

| Liuuu a răspuns:

Chat-urile sunt pentru a vorbi in comun, cu mai multe persoane pe care tu nu le cunosti...nu ti-as recomanda sa vb. pe chat. sunt foarte multe persoane false sau puse pe glume...tot mai bun e mess-ul - dai acc la cine vrei si ig. la cine vrei. Cu placinte wave

| Helby a răspuns:

Chat-urile sunt un mod de comunicare intre utilizatorii site-ului respectiv, asa le vad eu. Nu ca un trend. Insa sincer urasc chat-urile Xat. De asta nu pierd timpul pe chat-ul TPU.
Exista foarte multe feluri de chat-uri si multi oameni au facut din asta o afacere. Sunt unele chat-uri ce au lucruri care te pot scoate in evidenta ca utilizator, dar care costa. De la un simplu mod de comunicare s-a ajuns la afaceri de mii de dolari. [ex:chatango]