| anonim_4396 a întrebat:

Ce e la tine in dulap?

37 răspunsuri:
| MemeGame9 a răspuns:

Pe Fuego impodobind bradul si langa pe Chuck Norris care este intr-un costum be brad. big grin Ninja Chuck.

| PikachuPufos a răspuns:

Dezordine, haine, dezordine, ușa către Narnia, haine, haine, Elodia, dezordine, haine, haine, haine, o acadea, haine, haine, zombie-ul meu de sub pat cu care vorbeam în fiecare noapte, dar de ceva vreme disparuse( credeam că mă înșelase sad ) așa că măcar l-am gasit, dezordine, haine, haine și încă o acadea

| FireOfSerenity a răspuns:

Toate DVD-urile cu Chuck Noriss.E al zecelea dulap pe care il cumpar.Restul au explodat.

| Iulia250711 a răspuns:

Nutella

| Ali1234 a răspuns:

Nu vrei sa stii,
dulciuri, haine, cadavre, etc

| Catalina_Cristina_1998 a răspuns:

Dulciuri,chipsuri,batoane de ciocolata, bomboane in caz ca mi se face foame si maiasi ca sa ii intreb cand mai fac minciuni la televizor. (y)

| AGOR a răspuns:

Haine si cam atat.