| HadesSs a întrebat:

Ce e mai mica si mai mica decat puta la furnica?laughing

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Promit ca tura viitoare cand o sa prind o furnica, o sa incerc din rasputeri sa nu o stalcesc si o sa o pun sub microscop, sau o sa imi iau o lupa si o sa ma uit si iti raspund atunci. :p

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Insectele nu au puta, nu se inmultestesc ca noi primatele https://spynews.ro/......51786.html

| HadesSs explică (pentru RAY):

E o gluma mai exact o ghicitoare sa iti raspund la ea. Este vorba despre despre ''puta'' la furnicoi din moment ce intra in puta la furnica dar tu iei totul prea in serios laughing

| RAY a răspuns (pentru HadesSs):

Faza e ca nu exista furnicoi

| HadesSs explică (pentru RAY):

laughing de unde sti? ai cautat pe google? laughing

| RAY a răspuns (pentru HadesSs):

Am prins una si am incercat sa ma reproduc cu ea ))))))))))))))

| HadesSs explică (pentru RAY):

Aici ma depaseste laughing

| RAY a răspuns (pentru HadesSs):

Vezi daca esti singur si nu ai ce poti incerca cu o furnica, macar aia isi va fi fidela o viata, cu un 1kg de zahar o ai mereu langa tine inca 10 vieti in scimb femeia vrea tot zaharul din lume si tot nemultumita e

| Freya1 a răspuns:

Ba eu nu i-am vazut puta furnici :p

| HadesSs explică (pentru Freya1):

Nu te-ai uitat bine laughing

| HadesSs explică (pentru Freya1):

Sa ai grija cu lupalaughing daca arde soarele s-ar putea sa ii arzi puta laughing

| Freya1 a răspuns (pentru HadesSs):

Da exact puta o sa o ard :O

| HadesSs explică (pentru Freya1):

Daca e mascul ai pus-o laughing

| Freya1 a răspuns (pentru HadesSs):

Promit ca tura viitoare cand o sa prind o furnica, o sa incerc din rasputeri sa nu o stalcesc si o sa o pun sub microscop, sau o sa imi iau o lupa si o sa ma uit si iti raspund atunci. :p

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

"agregatul" furnicoiului; ca altfel ar fi dinozaur, nu mascul de furnica.
Dar daca furnica nu te pasarica: atunci rama, porc!?winking laughing laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ta

| HadesSs explică (pentru anonim_4396):

A vorbit nea Ion ca e si el omlaughing

| artemidak a răspuns:

Răspunsul meu.