| NoName0011 a întrebat:

Ce e mic negru, are 3 picioare si urca pe deallaughing?, cine stierolling on the floor

Răspuns Câştigător
| cotzobel a răspuns:

O tarantula.i.am rupt eu cateva picioare dar nu am mai avut rabdare si a mai ramas cu 3laughing

15 răspunsuri:
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

thinking daca imi dai 500$ iti spun rolling on the floorrolling on the floor

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

O râmă ninja cu trei picioare thinking laughing

| NoName0011 explică:

Facem alt pariu laughing, sincer nici eu nu stiu raspunsu la intrebarebatting eyelashes, bulina a avut o ideehappy

| NoName0011 explică:

@eluveitie, de unde ai stiutrolling on the floor, app imi place raspunsu tau:X

| NoName0011 explică:

Asa deci cotzobel, deci tu mi-ai rupt picioarele rolling on the floor, tarantula fiind eu, sunt la politie fi pe faza:laughing)

| NoName0011 explică:

Pai ma cotzobel te urmaream big grin, de unde vrei sa stiu ca ma vei vedea, app inca ma mai doare picioarele ruptesad

| cotzobel a răspuns:

Aha Angel deci asa.pai ce cautai tu in drumul meu? nu stiai ca nu imi plac tarantulele?rolling on the floor

| Andromedda a răspuns:

Pian tras de... ceva?big grin

| MM a răspuns:

Adrian copilu' minune sprijinit in arcusul de la vioara, se intoarce de la o nunta.

| Larette a răspuns:

Nu ne dai 5 dolari? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roaba

| LauraNica92 a răspuns:

Micul negru ce trei picioare. smug

| LauraNica92 a răspuns:

Rectific. *cu

| marianler a răspuns:

Un rrom batrin in toiag

| KaIn_Gavril_1989 a răspuns:

Un negru fara chilotihappy