| Cereala a întrebat:

Ce este cherrytree cola? as vrea si niste informatii despre bautura asta...

P. s: scuze de categorie dar stiti si voichatterbox nu sunt populate celelalte categorii

Răspuns Câştigător
| DyaElla a răspuns:

Cherrytree cola
in traducerea romana motamo : cola- ciresh
Fentiman lui Cherry Tree Cola, este un fermentat, botanică cireşe cu gust de cola cu Ginger şi extracte vegetale racoritoare. Este aroma nouă care urmează să fie produs de Fentimans, şi este preparată şi distribuită în Statele Unite de către Lion Brewery, Inc este bautura urmează să fie lansat în vara anului 2011.
Atat am gasit
Cred ca este foarte buna, poate o viitoare bautura-drog ce da dependentza. Depinde de feltul tau de conceptie

1 răspuns:
| MasterOfDisaster a răspuns:

E o bautura.happy