| adi a întrebat:

Ce este Internet Explorer?

Răspuns Câştigător
| Danut4 a răspuns:

Este un browser al dracu de prost

9 răspunsuri:
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Intreab-o pe alllinnna laughing iti da un copy/paste si te rezolva laughing rolling on the floor... n-am dat am zis doarhee hee

| adi explică:

Intrebarea este la categoria amuzante, nu informatii utilitare, asa ca astept raspunsuri pe masura.

| adi explică:

Un browser cu care poti sa downloadezi mozilla Firefox

| adi explică:

@ete-si-eu: probabil ca nu

kratos
| kratos a răspuns:

Un browser prost de internet! Iti recomand Mozilla Firefox 3. 5. 3, Opera 10 sau Chrome care sunt cele mai bune la ora actuala.

| NewFolder a răspuns:

Un browser...
probabil ca tu eti acum folosind internet explorer...hee hee

| Teooo a răspuns:

Un motor de cautare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este tot internet. Adica, nu stiu sa iti explic. Daca dai click pe el, iti apare o fereastra de internet. Mai sunt multe (Mozilla Firefox [pe asta il am si eu si e cel mai bun dintre toate! {se deschide mai usor etc.}], Vista parca, Opera etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un browser. Daca e bun sau nu, asta depinde de parerile oamenilor. Oricum este considerat cel mai slab brwser si daca ai degand sa-l folosesti iti recomand totusi sa folosesti internet explorer 8 ca versiunea 6 chiar ca e buna de nimic.