| anonim_4396 a întrebat:

Ce face Counter-strike dintr-un copil?

http://www.youtube.com/watch?v=FWqSn_4gW80

17 răspunsuri:
| LittleSue a răspuns:

Caunter strichi asta ma face pe mine sa-mi cam bagus piciorus in teza de la latina de maine.

| umbrax a răspuns (pentru Trolli):

Chiar am ramas traumatizat cu asta I don't want to see

| Just4Joker a răspuns:

Serios?
Chiar nimeni n-a mai auzit de AGK?
E foarte vechi, sunt sute de episoade destul de amuzante.

| chronoStrix a răspuns:

Fake!
Ala juca Unreal Tournament.
Si e o parodie.

| ASimpleUser a răspuns:

Ce disperatlaughing))...si eu jucam counter-strike anul' trecut dar nu jucam non-stop de cum aprindeam pc-ul...si oricum jucam cu hackuri sa-i oftic pe aialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte bizar videoclipul. S-a vrut oare a demonstra cât de tembeli pot fi unii copii, sau s-a vrut a fi vreo parodie amuzantă la ceva? Nu prea văd faze comice. Poate doar faza de final când este el încrezător că are mitraliera şi-i va termina pe toţi, iar pe final rămâne fără gloanţe şi-l omoară ăla cu pistolul.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca a fost filmat cu camera ascunsa insa e tragic.Sa vezi copii facandu-se de ras pe internet si pe deasupra sa faca ca animalele.Pana si animalele nu fac ce a facut el.Asta dovedeste ce parinti are bietul copil.

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Camera ascunsa nu avea cum sa il filmeze pe ala si pe urma sa dea o fuga sa filmeze si ce e pe monitor big grin
Eu zic ca e ceva facut la vrajeala. Ori e ceva real, dar a adaugat pe urma cineva imagini din CS, ca sa para ca asta juca el. Cred ca nici nu zice ce apare scris.Cu cata germana stiu eu nu pot sa-mi dau seama, dar pot sa aflu daca e asa sau nu.

| umbrax a răspuns:

Copil posedat fara minte

| OskarRM a răspuns:

Cum se duce dracu' omenirea...

| AnonimuszWss a răspuns:

I don't want to live in this planet anymore. Even if it's funny.

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Ala e posedat sau ce?

Răspuns utilizator avertizat
| DraKeSTF a răspuns:

Mai poate fi facut is asa la panarama, adic sa faca intentionat asa cand il filmeaza

| Aryna14 a răspuns:

Te marchiaza pe viata. o_O

| Bilutzaa a răspuns:

UN **** te invata numai prosti in viatastraight face