| Foxie2 a întrebat:

Ce faceti copii?

Azi fac 80.de ani. Ma-m hotarat sa las Fabrica de Lapte TPU-lui

desigur daca moartea se trezeste din betie. Am fost o gazda buna si am servit-o cu un milshake de tuica de prune romanesti cu 3 mii de picaturi de whiky.

Daca binevoiti sa ma imormantati si sa dati de pomina nu m-as supara. Sa stropiti mormantul cu tuica de prune ca tare mult imi mai placea.

Puteti sa faceti ce vreti voi cu mine si cu averea mea, dar!
Sa nu-mi luati niciodata pensia! (am fost in 1900 toamna la revolutie ...jos Basescu! pardon CeauSescu!)
Tot ii confund...toti se termina cu escu.
Deci eu ma luptam vitejeste pe vremea lu' Ceau!

Hai ca inchei cu o melodie care vreau sa o cantati la petrecerea de *bIne ca ai plecat*

http://www.7ro.ro/......ensia.html

STiti cum se spune...luati-va o mandră!

2 răspunsuri:
| Pufi1999 a răspuns:

Nuuuuuuu...
Il chem pe Trinitas sa-ti spuna o rugaciune de duh!
Nu lasa fabrica de lapte, ma!

| Dejit a răspuns:

Off, iar eu deja mă gândeam ce o să fac cu banii după ce îi fur pe toți... DE CEEEEEEE?crying