| Ramo024 a întrebat:

Ce farse ati facut sau aveti de gand sa faceti?

Răspuns Câştigător
| andreeaemmma a răspuns:

Poi durmeam in cort cu o fata si i-am bagat mana in cana cu apa...nu vreau sa-mi amintesc ce s-a intamplat dupa aceeealaughing

Apoi cand am mai dormit o data in cort am iesit afara in toiul noptii si am facut pe "lupul"... saracuta fata a incremenit pe loc...

Imi amintesc ca de paste am luat un ou nefiert si l-am vopsit. Cand a venit verisoara mea la mine am zis ca mai nou oul se sparge de incheietura mainii. Ei i-am dat oul fiert si eu am luat oul nefiert si l-am spart de incheietura mainii, Inca mai am filmarea.

O... de 1 Aprilie ne-am bagat unele fete sub catedra si cand a venit profesoara de istorie am speriat-o.Saraca asa de tare s-a suparat pe noi.

Apoi la alta profeoara tot de 1 Aprilie am bagat o pasare de jucarie in sertarul de la catedra. Cand faceai zgomot incepea sa cante.Si cum profa era tare sperioasa ...saraca a ingalbenit de tot cand a auzit pasarea aia, a crezut ca e un soricellaughing

Sh... aveam o chestie care daca te puneai pe ea suna ca besina si i-am pus-o la domnul diriginte sub pernitalaughing

2 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Farsa care face sa dispara lucruri
1. ajungi primul la scoala
2. pui crema sau pasta de dinti p clanta, in interiorul usii
3. pleci si te ascunzi
4. cand vine urmatorul coleg se va murdarii si va merge la baie sa se spele
5. intre timp tu ii iei ghiozdanul si fugi cu el
6. daca nu vrei sa ai probleme da ghiozdanul inapoi inainte sa ai probleme cu diriginta/-ul

Daca ai vreun tovarash mai gurmand sau mai gras, fa in felul urmator: Spune-i ca tocmai ai castigat 10 gogosi (sau cate vrei tu) la o patiserie (ex:Yamy Yamy) dar pe care inca nu le-ai luat. Trimite-l pe el sa le ia pentru ca tie iti este rusine(esti cam timid) de fata care vinde gogosi deoarece e foarte sexy(convinge-l cu o bucata de hartie care sa confirme castigul, avand o semnatura, dar care insa este scrisa de tine). Succes!

lipeste pe podeaua coridorului un ban ( de preferat o moneda de 50) cu super glue si ai sa vezi cati au nevoie de bani in zile de azi.

p-astea le-am facut

pe care vreau sa le fac:
Lipeste-i colegului de banca pe spate un biletel pe care sa fie scris: "Imi caut sot/sotie"

La scoala, daca ai la catedra un scaun de lemn, il verifici si cu o surubelnita, in pauza, scori cateva suruburi si apoi astepti... primul client.

Lipeste pe spate unui coleg o hartie cu diverse prostii scrise pe ele;

"Sunt mandru ca sunt gay"
"Sunt un prost"
"Sunt un magar"
Etc...

Pune urmatoarea intrebare unui coleg:
Esti puternic ori invizibil? Daca el iti raspunde ca e puternic tu scuipa jos si spune-i sa o ridice ca doar este puternic, iar daca iti raspunde ca este invizibil da-i o palma peste cap si spune-i ca nu l-ai vazut deorece este invizibil.laughing

Spun-le celorlalti ca, colegul de langa tine te tot pipaie.

toate is idei minunatelaughing

| andreeaemmma a răspuns:

Ms de funda kiss