| blondix_2927 a întrebat:

Ce ati facut, sau ce aveti de gand sa faceti de 1 mai?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu am fost putin pe plaja, putin prin oras, am prins majoritatea magazinelor inchise si nu am mai avut rabdare sa astept :d am luat 3 ghiros si un taxi direct acasa :d si acum pap si stau pe net :d

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Am fost la gratar si m-am tolanit la soare...am mai uitat de problemele mele tongue rolling on the floor
tu ce-ai facut?

| Luori a răspuns:

Pana acum am stat in casa si am facut curat laughing + l`am asteptat pe frationrul meu sa vina acasa xD
Acum ies cu gasca la un gratar pe Moldova, pescuit big grin. Apoi probabil voi merge la tara la verisori, cu neamurilehee hee si cred ca si acolo un gratar laughing

Noaptea daca mai este timp prin oras, cine stiethinking

| คเค๓เк a răspuns:

Sa invat pentru teza laughing