| Aliinuţa a întrebat:

Ce glume, cuvinte, situaţii care te fac să râzi ştii? Cele mai amuzante au Fundăă! love struck

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BloodPrison a răspuns:

Uuuuu vad o aratare,cu mecla de cersetoare, intre tate are parrrrrr, din urechi ii curge zarrrr, si se-apropie mirata transpirand un sos de ceapa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este cineva din zona ta care e cu caruta si este prostu satului sau orasului fii atenta:
Ala daca da un bici la cal sa plece rupe calul de la jumate.
Ala cand merge cu caruta in loc sa mearga inainte merge inapoi
Daca pune un sac de grau in caruta se rastoarna caruta cu tot cu calul cu picioarele in sus
Calul lui ala o musca pe nevatasa de mana dar el se enerveaza si le sparge dintii la amandoi si lui nevastasa ii pune dintii calului si la cal pune dintii lui nevastasa.
Ala vrea sa ude in gradina si nu are stropitoare si o ia pe nevastasa si ii da gauri in cap si uda.
Te intalnesti cu cineva care are un cal si care vrea sa-l mute mai intr-o parte si ii zici:Baaa! Vrei sa-mi duci calul la fier vechi sau la amanet:?
Ala vrea sa se faca scafandru, in loc sa-si ia costumul ala negru de scafandru se duce la o garla si se da cu noroi pe tot corpul, si in loc sa ia tubul de oxigen ia butelia de gaze de acasa.
Daca vine politia acasa la ala si cand da cu busteanul acela in usa ca s-o sparga i se darana casa si ferestrele si usa raman la locul lor