| smek3r a întrebat:

Ce greșeli ați făcut atunci când v-ați grăbit?

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Uitat chei, telefon, sticla cu apa sau orice altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să uit telefonul in mașina cuiva. Noroc că mi-am adus aminte cum am ajuns acasă și i-am dat mesaj de pe telefonul tatălui meu ca sa mi-l aducă înapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat diverse chestii.

| blairelovesmusic a răspuns:

Mi-am cumparat o bluza de la C&A cu 3 marimi mai mica decat marimea pe care o port eu. Noroc ca am o prietena care poarta marimi mici si pot sa o dau ei.

| Drake21 a răspuns:

Am venit de la scoala, am pus sa prajesc carne sa mananc, o venit sa mergem la fotbal si am uitat tigaia pe foc, dupa la teren imi aduc aminte si am fugit inapoi un fum nu puteai sa vezi cu ochii

| ArchangelElohim a răspuns:

Caut cheia de 10 minute si cheia e la mine in mana, caut ochelarii si sunt la mine pe ochi, am mai auzit si altele: vorbeau la telefon si unul din ei spunea: nu-mi gasesc telefonul happy

| Dimi457 a răspuns:

Eu am plecat la birou in pantaloni de pijama. Asta dupa o noapte de betie crunta. La jumatatea drumului m-am intors sa ma imbrac ca observasem ca se uita oamenii la mine.