| AcidCuSange a întrebat:

Ce mi s-a-ntamplat? De ziua mea a venit varul si verisoara mea pe la mine.Pe la ora 8-9 jumate seara am iesit afara cu lanternele laughing. Am un rottwailer, Nero, care era nelegat.Cand verisorii mei l-au vazut, s-au urcat pe masina tatalui meu.Varul meu aluneca intr-una si nu se putea urca, cand verisoara mea era deja pe sus laughing. Le-am spus ca masina e deschisa, ma tin eu la Nero, si ei doi sa intre in ea. Fac ei :,, Esti nebuna?"
Intr-un final am reusit sa ii conving si ei au intrat, tot odata cu mine, in masina.Nero s-a indepartat.Am fugit eu in casa si am luat mopul, si cand se apropie Nero:,, Mars de-aici ca dau in tine!"Am lasat dupa aia mopul si iar am tulit-o in masina.Noroc ca a venit mama mea afara, ca daca nu, nu mai scapam cu viata...

1.Vi se pare amuzant? laughing
2.Care a fost cel mai amuzant lucru care s-a intamplat in viata voastra?
3.Fiti sinceri.
4.Pentru cel mai amuzant raspuns, FUNDOI.

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

1 da e foarte amuzant laughing

2 sunt multe
am inchis un coleg in clasa cand vroia sa chiuleasca si a sarit pe geam ( de la etaj) rolling on the floor
i-am dat cu usa in cap profei de fizica laughing
intr-o dimineata cand am plecat la scoala am uitat ca, cheile mele de la casa erau in ghiozdan si le-am luat pe ale tatalui meu laughing si am plecat la scoala
se trezeste el, mananca, se imbraca de servici si vrea sa plece
usa incuiata, chei nicaier, ce sa faca el? a sarit de la balcon laughing
exact cand a ajuns la masina ca sa plece eu am venit de la scoala rolling on the floor

3 sunt foarte sincera

4 eu cred ca merit big grin

1 răspuns:
| Graphee a răspuns:

1. E destul de amuzant.
2. Păi, colega mi-a a vrut să arunce un lapte pe jos...Eu nu am văzut, m-am băgat acolo unde trebuia "ţintit" şi după am fost moş crăciun.
3. Sunt sinceră.
4. happy Nu e amuzant, ci e penibil.