| Lucia01 a întrebat:

Buunaa! Ieri a venit M. iar aici si am stat toti 3:eu, el si Denii(prietena mea si verisoara lui)Mergem in deal fiindca aveam putina treaba.Eu ma oprisem fiindca in deal statea Balsoi unu care imi facea mie avansuri, ma chema la el acasa si tot felul de chestii. M. mi-a spus sa nu imi fac griji fiindca el este langa mine.Pe drum o tot lua de gat pe Denii, o gadila si se juca cu ea.Mai tarziu, Denii plecase si M. de cand plecase ea nu mai iesise afara. Dimineata am avut ore amandoi odata(ma rog el la scoala lui si eu la a mea).
Cam atat.Acum imi e frica ca M. sa nu o placa pe Denii.Ce sa fac? Recunosc ca am fost foarte geloasa cand am vazut ce o gadila..Nu cred ca Denii tine la el pentru ca are un iubit de un an si ceva.Dar el nu stiu! CE SA FACCC? Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Daca sunt veri cum sa o placa?

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Cand te simti pregatita spune-i ca il placi sau daca nu doresti sta incearca sa vezi daca il faci gelos.bafta!

| Larissee22 a răspuns:

Dacă sunt verişori cum ă o placă :-s?