| TheToxicNightmare a întrebat:

Ce misto =)) uitati-va si voi. Pentru mine e chiar funny =)).

http://www.youtube.com/watch?v=0BR0v7eXlcM&feature=relat ed

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai are dreptate mario rolling on the floor. printesa aia a fost capturata de ceva ce se pune pe salata!

| AshuraElric a răspuns:

Uite ce te invata jocurile din ziua de azirolling on the floor...nu se merita sa salvezi printesele mai bine te pui bine cu "dragonul" sa nu te manance si pe tinelaughingwhat about a kiss?rolling on the floor

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

rolling on the floor I'm not asking you to suck my dick... i just want a kiss rolling on the floor f funnylaughing

| Maya_6425 a răspuns:

Hi! E foarte amuzant filmuletul laughinglaughingLa sfarsit e unpic cam scarbos cand ii mananca, capul printesei dar e funny

| Mara15 a răspuns:

Aaa il stiu si il ador am ras asa de tare prima data cand l-am vazut :) aici sunt toate filmuletele la un loc daca vrei sa le vezi : http://www.megavideo.com/? v=YRXLPMYS

| Elena_6988 a răspuns:

E tare jocul ala l-am jucat de o mie de ori si asa este te duce mereu la alta printesa.