| Radieră a întrebat:

Ce naiba? La unele întrebări la care mă uit a-2-a oară sunt NUMAI răspunsuri anonime... Iar prima oară erau utilizatori.

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Inca o eroare ...sau v-au suspendat in masa
ba pe bune siteul asta se duce de rapa!

| Musique a răspuns:

@Apache are dreptate.
la inceput am crezut ca-s suspendata,dar nu mi-au dat nici un mesaj, asa ca, TPU a luat-o razna.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mda,si fundele se dau aiurea.

| Bujîe a răspuns:

Foarte tare frate.

| MoonLight a răspuns:

Esti anonim frate... si fara sa dai funda apare ca ai dat funda la un raspuns"anonim" gol :\

| VacutzaRoscata a răspuns:

Si intrebarile apar date de anonimi, chiar si a ta

| CoffeeTIME a răspuns:

Vine 2012...

| FuNNkY24 a răspuns:

Hmm... eu te vad anonim crying cred ca si pe mine ma vede lumea anonim crying

| Dennys1521 a răspuns:

Dai in mm de admini
in ***, comfirma niste raportari la niste intrebare cat se poate de normal, mai nou si daca pui cuvantul cutit sau pistol in intrebare ti-o raporteaza
falimentuuuuu

| monstrulet a răspuns:

Dar ca da toata ziua mesajul cu probleme tehnice, nu te mira?