| StaiCaTrag a întrebat:

se mai pot pune intrebari anonime pe TPU? Am vazut intrebari sau raspunsuri care erau postate de utilizatori anonimi. Daca se mai poate cum se face? Am incercat dar nu am observat cum.

3 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Dacă ai postat o întrebare, după care ai şters-o, va rămâne postată, dar..ca întrebare anonimă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai pus o intrebare cand erai logat cu contul tau si dupa aceea ai sters-o, intrebarea nu va mai fi atribuita contului tau, va aparea anonim. raspunsurile daca le stergi, sterse sunt! sau ai vazut nume de cont gen:anonim248 sau altele, aia nu, ca e un cont absolut normal.

| StaiCaTrag explică:

V-as da funda la amandoi dar nu o pot rupe in 2...