| Th3eo a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta? e chiar amuzanta nu? http://www.youtube.com/watch?v=QoHY-6uErkg

Răspuns Câştigător
| DraPraaHaarp a răspuns:

Asta am avut-o eu la telefon cand ma suna prietenul meulove strucksh odata eram la ora de mate(cu o profa a dracului)sh era liniste sh deodata se aude:ci ti pup...ci ti puplaughingrolling on the floorrolling on the floordeci mi-a luat tel i`a dat ocupat prietenului meu sh mi-a mai dat tel dupa o saptamana cand a venit mama la scoala sa faca panaramalaughingrolling on the floor

3 răspunsuri:
| Fluffy a răspuns:

Loveee baby loveee :* laughing

| MMadalina a răspuns:

rolling on the floor) foarte tarelaughing

| dianaaxd1 a răspuns:

F amuzanta laughing dar o stiam deja tongue:p