| Mary Marry a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea "Mondenii" laughing?

Răspuns Câştigător
| Fluffy a răspuns:

Mie mi se par super tari, de departe cea mai reusita emisiune de umor romaneasca la TV in prezent laughing

5 răspunsuri:
| Laurici :x a răspuns:

Din punctul meu de vedere e cea mai reusita, cea mai tare, cea mai amuzanta! Pacat ca a plecat Bendeac laughing si "in puii mei" e tare, se stie! Sa moara Gipilan!

| RUMBURAK a răspuns:

Foarte distractiv. sper sa se mentina in top.

| Fifylici a răspuns:

Deci e chiar foarte tare, toata stima mea pentru ei sunt "the best" mai ceva ca in puii mei. Oricat n-ai avea chef si ai fi indispus, emisiunea asta iti incarca bateriile.

| Andy953 a răspuns:

Foarte tare emisiune a! respect pentru mondeni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte tarelaughing. Imi place sa-i imit cu prietenii si murim de raslaughing)