| adryana_8483 a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea"Fata tatalui"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exprima realitatea, sa fim seriosi, cazurile astea s-au repetat in vata reala de o gramada de ori s da roxy imi, provoaca rasul uneori

6 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Mie imi place..ca ma distrez cand ma uitbig grin
Acum fiecare cu parerea luibig grin..desi mi se pare ca nu e foarte buna emisiuneahappy

by daiiwinking

auran
| auran a răspuns:

"regizata" ca orice emisiune dar, desprinsa din realitate...

| Ruxyana a răspuns:

Este o emisiune care ma amuza uneorihee hee:X:X
dar este foarte interesanta mai ales ca este inspirata din intamplari adevaratehappy:X

| sTeFaN. a răspuns:

Imi palce emisiunea e funnybig grin

| Ioonela a răspuns:

Mie nu imi place emsiunea aia mi se pare o porcarie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este o emisiune educativă, cu personaje fictive.
Pa, pa.