| Blossomis a întrebat:

Ce parere aveti despre? http://www.TPU.ro/......cu-el-din/

5 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Destul de tare dar nu mai reposta intrebari stupide de la D/S,
incet se duce T/A, si devine T/a.
Nu vezi ca suntem in criza de T/A,
oricat de amuzanti vrem sa fiim, fazele sunt fumate tot timpul

| MimiPopescu a răspuns:

,,Eu avea pantalonii foarte scurti" Ce-i mai place tinerei generatii sa se faca de ras in public. Pai va mai amintiti de bunicii nostri? Ei nici la parintii, prieteni sau cine mai stie cui, nu povesteau asa ceva. Astia se trezesc si spun tuturor vorbitorilor de limba romana care intra pe aceste site. E clar, traim o perioada a alienatiei mentale.

| mdany a răspuns:

Bai JB menj a francba.Dogolne meg.

| MasterGoldX a răspuns:

Prea amuzant laughing

| XxXxN0Sm0kIn6xXxX a răspuns:

Fetitaaa!
1.Daca ne interesa ne duceam singuri la d/s sa vedem fanteziile astea
2.Nu mai posta la T/A ca din cauza utilizatorilor ca tine se duce T/A de rapa!
3. Puteai sa postezi la F/S sau la V/E!
4.Asa ca te rugam sa postezi altundeva rahaturile astea de intrebari:I