| totulesteverde a întrebat:

Ce porecla se potriveste la numele irina?
FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| ăăăă a răspuns:

*iri
*irinuca
*ina
*aniri

sper ca te-am ajutat
papa:*

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Porecla nu trebuie sa fie neaparat de la nume. Poate fi de la orice si de la un gest, o fapta de cele mai multe ori o intamplare din care prietenii tai iti ''ataseaza'' o porecla. Porecla nu ne-o alegem noi, ci o primim. O zi frumoasa Irina.(P. S. si mie imi place verdele ''totulesteverde'')

| NobodyHeree a răspuns:

Irina-Iri, Nana, Rina, Nina, Irona, Nira, Cririna, Inna.
Bafta!

fundita?

| Mihaelaa98 a răspuns:

Iri sau Ira sau Ina sau riri

| Mihaelaa98 a răspuns:

Da @ Malvina24 pe mine ma cheama Andreea si mi se spune didi da nu ma cheama Diana sau numele meu nu are nicio legatura cu el

| SelenaGomezPup a răspuns:

Iri, irinuta, irinuca si... cam atat

| spaikizz a răspuns:

Heiii! Pai eu am o prietena cu acest nume si ea de fiecare data cand cunoaste o persoana noua si se prezinta spune cate o porecla diferita. Nu stiu de ce face asta, dar uite care sunt porecle pe care le zice: Irinuca, Iri, Riri, Ina, Ani (ina pe invers), Irinu stiua, Iris, Nana, Rina, Ria, Reenie[rini], Ira, Irene. Irina inseamna pace deci inca o porecla ar fi pace [peis].
Sper ca ti-am fost de folos. Sarbatori fericite!

| Ella98 a răspuns:

Aniri(invers) iry irinuk