| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face ca sa fiu traumatizat pe viata?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sa te pocaiesti, sa traiesti intr o frica permanenta ca o sa ajungi in iad, sa vb non stop de satana

| vlllaaddd a răspuns (pentru RAY):

Cum adica? sa te pocaiesti nu e bine?

| RAY a răspuns (pentru vlllaaddd):

Vei fii spalat pe creier, manipulat, si cu frica de un dumnezeu cica iubitor, frica e iad

12 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

De ce ai vrea sa ceva?

| vlllaaddd a răspuns (pentru Hyperion7):

Buna intrebare, dar de ce sa nu vreau?

ca sa imi fac amintiri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vizionează The Human Centepide, toate cele 3 părți. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbește cu mine despre filozofie, politică sau probleme sociale.
O să fii mai mult decât traumatizat. happy

| ILoveBlackCats a răspuns:

Sa nu te superi ca zic asta dar ca sa fii traumatizat pe viata uita-te in oglinda

| pufulescu0o a răspuns:

Pai ai doua variante! Ori participi la un razboi ( vezi ca e Ucraina peste gard de noi ) ori te duci cativa anisori la puscarie! Garantat o sa ai amintiri neplacute toata viata ta.

| TURB0X a răspuns:

Folosește-ți puterile telepatice și intră în amintirile mele.

| vlllaaddd a răspuns (pentru TURB0X):

Ce fel de amintiri ai

| paianganverzuliu18 a răspuns:

1) uită-te la episoadele alea pierdute ale unor desene animate, nu au nicio treabă cu chestii de copii, sunt mai multe crime decât în filmele 15+ uneori, eu chiar am rămas puțin traumatizată după ele (asta e o variantă mai light)
2) intră cumva pe telefonul meu sau, mai bine, în mintea mea, și află ce gânduri ciudate am
3) amputează-ți un picior singur, sau cel puțin o mână
4) devino bisericos
5) du-te în Israel, Afganistan sau Ucraina

| paianganverzuliu18 a răspuns:

De toate