| DeeaNegrea a întrebat:

Ce pot scrie in albumele colegilor? Nu vreau sa le scriu texte rasuflate vreau ceva mai amuzant.Va rog help! Dau fundita

4 răspunsuri:
| Just Kiddin' a răspuns:

Chiar daca de multe ori m-ai calcat pe nervi, chiar daca ai urlat de atatea ori la mine fara motiv, chiar daca viata mea ar fi fost mai frumoasa fara tine, chiar daca m-ai stresat in fiecare seara cu massurile tale, chiar daca m-ai enervat ca ai luat mai mult decat mine la teza, chiar daca ai copiat de la mine la lucrare, chiar daca nu mi-ai soptit cand ti-am rugat, chiar daca... chiar daca, chiar daca...

iti multumesc ca ai fost colega/colegul mea/meu timp de... ani si sper ca mai tarziu sa iti dai seama cat te-am pretuit ca mi-ai facut generala/liceul interesant/-a!

| yunnyaaa a răspuns:

Scrie-le ceva din sufletbig hug
nici eu n`am stiut la inceput ce sa scriu, dar cand am vazut pozele si aveam pixul in mana imi veneau in gand o multime de amintiri frumoase si amuzantehappy! incearca>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fat-Frumos avea odat' un pistol automat, barba neagra, plete lungi, geaca, ochelari si blugi. iar Ileana Cosanzeana, mandra trasa prin inel, cand isi aranja spranceana, s-a murdarit de rimelrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti sa pui un strain sa-ti dea texte pentru album? Se presupune ca tu ii stii pe toti, stii ceva despre fiecare, foloseste-te de asta. Daca vrei, intr-adevar, sa fie original, fa-le sa iasa din capu' tau, nu ale altora.