| Mary_3202 a întrebat:

Ce s-ar intampla daca am putea auzii tot ce gandesc ceilalti >oameni?:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am afla cine ne este prieten adevărat, cine se preface, cine ne urăşte, cine ne admiră...

17 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie mi-ar placea sa ascult ce este in mintea lor, dar mie nu mi-ar placea sa stie ce este in mintea mea
deci mai bine nu

| carminaburana43 a răspuns:

Mie mi-ar placea.Ar sti ca gindesc numai bine si frumos despre toti si s-ar purta mai frumos cu mine.Eu de multe ori nu sa stiu ce gindeste dar mi-ar placea sa aud bine ce zice seful caci tot mormaie sub nas si daca nu inteleg tot eu sunt proasta.

| Doddel a răspuns:

Pai n-am mai putea sa mintim, nu?!

| AcidCuSange a răspuns:

Ar fi haos, mai ales la scoala! rolling on the floorrolling on the floor (despre profesori vorbesc) rolling on the floor

| Nicoleta a răspuns:

Haos totallaughing
Ai afla tot ce cred altii despre tine, altii ar afla la randul lor ce gandesti tu.La lucrari ai auzi tot ce gandesc ceilaltilaughing.
Mie mi-ar place sa pot auzi numai eu, ceilalti nu.winking

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Și-ar fi dat seama oamenii cine-i drept și cine-i mincinos.

| saymoon a răspuns:

Sincer nu mi ar place deloc, poate doar eu sa aud gandurile.Am unele diabolice chiar rolling on the floor. Oricum nu vreau ca cineva sa mi caute prin gandurile mele, ar fi tare aiurea.

| littleangel_1397 a răspuns:

Am inebuni incarcati de grijile altora(ma refer la prieteni, persoane apropiate)
desi nu m-ar deranja sa aud si eu ce gandesc unii cu adevarat nu ce zic ca sa para interesanti...
noua cu siguranta ne-ar placea sa ne uitam in mintea altora; da' mie cel putin mi se face pielea de gaina daca stiu ca cineva se uita/aude/citeste ce gandesc eu...adica gandurile sunt totusi intimitatea omuluihappy

| regina a răspuns:

Pfff cred ca ar fi aiurea sa auda toti ce gandesclaughingDar sa stiu eu ce gandesc celelalte persoane ar fi chiar ceva extraordinar:X

| Stefy_5345 a răspuns:

Nu ar mai fi secrete pe Planeta.

| skiziiskiz a răspuns:

Ne-ar fi prea raw...
nu ar mai exista nici 2 prietei adevaratzi in lumee
numa razboaiee
batai tongue

Deci.ar fi cool laughinglaughing)laughing

| 4b a răspuns:

Vai de mine, pai ar fi un dezastrul, voci peste voci... ce BIP-u rolling on the floormeu s-ar mai alege?! no way...

| dolshedolcik a răspuns:

Neee nu toti doar eu...

| timeea7 a răspuns:

Nu stiu ce s-ar intampla... dar mie mi-ar place:X... dar sa stiu ce gandesc doar persoanele care vreau eubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, as vrea sa nu tin cont de trivia/amuzante si voi da un raspuns diferit de aceasta categorie: decat sa aud ce gandesc ceilalti oameni, mai bine as avea puterea sa vad ce simte o singura persoana pentru mine. pentru ca sunt derutata total. sa dau si un raspuns trivia/ amuzante; as vrea sa stie doar elevii ce gandesc profii, si sa zica toata lectia inaintea lorwhistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La scoala in timpul tezei laughing... ohoho!

| bateaiulia a răspuns:

Ce tare ar fi