| inteligenta a întrebat:

Daca noi oamenii ne-am putea auzii gandurile intre noi ati fi la casa de nebuni sau mai rau? laughing)))))))

Răspuns Câştigător
| Alishia a răspuns:

Asi fi cea mai diabolica persoana imbracata multicolorlaughing

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

...probabil prin deșert pe undeva, să am parte de liniște.

| KaterinkaBoy a răspuns:

As fi mort.Ma intalnesc cu multi tampiti da ii numesc asa doar in gand, din politete. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci nimeni nu ar mai minti fiindca ar sti ca este descoperit imediat. Nimeni nu ar mai gindi urit despre altii din acelasi motiv, etc, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa de nebuni? noooooo... orice familie ae un nebun in casa. Daca asa putea sa-ti aud gandurile s-ar intampla urmatoarele :
1. As face dragoste cu tine imediat
2.Te-as hacuii din prima secunda
3. Ospiciu scrie pe tine, sau Balaceanca laughing

| diana4ka a răspuns:

Eu cred ca va fi totala respingere, un haos total...da da mai rau decit la casa de nebuni big grin