| Mary_3202 a întrebat:

Ce s-ar intampla daca s-ar interzice prin lege folosirea cosmeticelor?

23 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

M-ați vedea pe mine fără anticearcăn... sexy mothafuckawinking

| Barajag a răspuns:

M-as bucura.De ce? Pai n-am mai cheltui banii pe niste chimicale si barbatii ar fi mai linistitihee hee

| Pralină a răspuns:

Ar murii profa de romana!rolling on the floor)

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Aş incălca legea! Ar fi prea absurd să -ţi facă dosar penal doar pentru că ai folosit cosmetice.

pa, pa.

| Roby67 a răspuns:

As fi mai bogathee hee

| pwp a răspuns:

Femeile ar fi mult mai naturale

| carminaburana43 a răspuns:

Eu as sta mai mult timp la aer liber as minca mai multe fructe aceste lucruri ar putea inlocui cu succes cosmeticele. O viata sanatoasa si echilibrata e cea mai buna cosmetica pentru femei.Asta nu inseamna ca eu nu folosesc cosmetice dar fara imi pot imagina viata fara ele dar fara fructe si aer liber nu.

| AndaWest a răspuns:

M-as machia cu carioci:devil)

| Nicoleta a răspuns:

Ar fi teroare.laughing
Gandeste-te ca sapunul, gelul de dus, pasta de dinti, cremele, parfumurile intra tot la categoria "cosmetice".
Fara machiaj, toate fetele ar arata asa cum sunt, cu sau fara imperfectiuni.

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Păi eu nu mă machez deoarece sunt deja destul de frumoasă natural.
Cât despre cealaltă lume cred că ar fi terorizată, mai ales Lady Gaga sau Madonna deoarece ele își pun TONE de farduri și de rujuri plus creme anti-riduri pe ele.

| Ysha a răspuns:

Pai... daca s-ar interzice prin lege siguar as ajunge la inchisoare :p

| regina a răspuns:

Ne-am speria pe strada de unele fetelaughing

| ██████ 100%LuvPuffy'Ionika! a răspuns:

Nimic
in primul rand nu ma machiez.Bleakphbbbbt
si cred ca toate fete sunt mai frumoase fara machiaj
cu machiaj toate fetele arata ca niste stafii
adica isi dau cu atata fard(mai ales alb)si arata ca naiba
deci pentru mine ar fi o minune
Cum spune si una la scoala:

,, Machiajul e mana dracului!''
Iar alta la ea:
,, Glumesti? Machiajul e rupt din povesti pana si Alba ca Zapada isi dadea dupe ce s-a casatorit cu printu', ca ii era frica ca se sperie de ea, si s-o dea afara de la palat cu tot marul otravit sa aiba ce sa manance''laughing

| Stefy_5345 a răspuns:

Femeile ar arata mai urat ca porcii! Cu siguranta... day dreaming

| Erika120192 a răspuns:

As murii I don't want to see

| g3orgy a răspuns:

Eu m-as bucura ca nu as mai bantuii cu mama dupa nu stiut ce farduri. sau alte cosmetice pentru fata dar sa ne gandim ca si gelul de dus deodorantul si toate cele deci ar fi foarte aiurea

| Ana a răspuns:

Cam naspa big grin

| Laura_2393 a răspuns:

Legea ar cadea imdeiat cand indivizi care au dat-o s-ar trezi cu sotiile si amantele la puscarie pentru incalcarea acesteia. Asta daca nu vor fi intampinati cu facaletul acasa:-p

| Andra2503 a răspuns:

Nu s-ar intampla nimic... e mai frumos sa fii natural... si in plus nu ma machiez tongue

| EsarfaRozZ a răspuns:

Waiii, nu imi pot imaginalaughing
nu ca as fi dependenta de farduri, sau mas machia in fiecare zi. dar totusi o fata, domnisoara, femeie, trebuie sa se ingrijeasca, sa arate bine tot timpul, si cosmeticele ajutahappy

| raluca25 a răspuns:

Ar scade populatialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar ploua cu amenzihee hee.

| MissBee666 a răspuns:

Te rog taci... poate le mai dai ideibatting eyelashes