| Mary_3202 a întrebat:

Ce s-ar intampla daca toate produsele alimentare ar fi pe gratis?

16 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ar fi superlove struck

| carminaburana43 a răspuns:

Am avea bani si pentru distractii.Pentru a merge in concediu sau pentru a cumpara mai multe produse industriale.

| Doddel a răspuns:

Ar fi un haos.

| Betty a răspuns:

Fuuuugi! e moca! cred ca la inceput ar fi niste cozi...laughing ca pe timpu lu' tovarasu' nicu laughing apoi poate si-ar da lumea seama ca e ok dar pana atunci trezeste-te frate la 4 dimineata ca sa iei pe la 10 o sticla de lapte moca laughing

| User a răspuns:

M-ati taia de Craciun.

| madalicious a răspuns:

Ar ramane rafturile goale. Si s-ar gasi vreun prost sa puna preturi din nou.happy

| andreeaemmma a răspuns:

Toti oamenii ar lenevii si nu ar mai lucra pana se termina...adica iti dai seama iei caruciorul ti-l umpli si pleci acasa...Ai fi niste cozi imense.

| remusbb a răspuns:

Ne-am ingrasa prea mult

Răspuns utilizator avertizat
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Am face prea multe excese alimentare.ne-am imbolanvioh go on.ar da toti buzna in magazine si s-ar napusti asupra mancariilaughingsi s-ar bate, impinge si ca s-ar crea un haos!

| littleangel_1397 a răspuns:

De alimente pot sa ma caiesc si sa platesc pentru ele. dar hainele sau cosmeticele, lucruri pe care se cheltuie cel mai mult ar fi o idee sa fie gratis...macar cateva zilebig grin

| regina a răspuns:

Uni ar explodalaughing

| skiziiskiz a răspuns:

Am muri de foame straight face
nimeni nu ar mai munci ca sa mentzina rafturile full. daca e pe gratis FITI ANIMALE laughinglaughinglaughing

ce faineee intrebari.mai vrem, cel putin euuu :*

| AloneQsFini a răspuns:

S-ar crea un dezechilibru` in Romania (nu ca n`ar fi), dar intre bani si ce poti cumpara cu ei exista un raport care se mentine constant.Imagineaza-ti.Eu fac paine... o fac pe gratis pentru tine?(dau un exemplu.adica nu sunt platit.de ce o fac! intelegi tu?

| Radu13Radu_6037 a răspuns:

Am vedea vagabonti p strada grasi si inca cersind

| dolshedolcik a răspuns:

M-ai facut sa ma gandesc la dezastru.