| EllyCA a întrebat:

Ce sa intampla daca pui plastelina in cuptorul microunde? am intrebat si eu asa e curiozitate

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Si tocmai la T/A ti-ai gasit sa pui intrebarea?

| AudImagini a răspuns:

*pune plastilină la microunde*

*peste 1 minut*

BOOM BOOM!

| cristi202 a răspuns:

Ce ar fi sa incerci, si sa ne spui si noua rezultatul? Nu de alta, dar nu vrem sa fim casapiti de mamele sau sotiile noastre dupa ce vom face experimentul.happyhappyhappy

| LittleSue a răspuns:

Are loc o extorsiune in nori a degajamentelor dintr-o apa si dupa aia mori

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Te va certa ma`ta! laughing

| ILoveMe2 a răspuns:

SE topeste SAU se intareste. Poti incerca si vei gasi raspunsul.In orice caz nu explodeaza asa ca poti incerca!