| DaftPunk a întrebat:

Ce se intampla daca sufoci un strumf? Se innegreste?

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Ejaculează pe urechi.

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Întâi face boom.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naște un alt ștrumf care naște un elf care naște un orc care naște un centaur care naște o zână care naște un mamut care naște dezastre care nașc broaște care nașc un pitic care naște o văjitoare care naște o mumie care naște un urangutan care naște un ștumf care se înegrește.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...se poartă mov, albastru s-a demodat.

| Macryna a răspuns (pentru anonim_4396):

KE nu Kred ase Keva!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Macryna):

Da' tu ke krezy?

| Macryna a răspuns (pentru anonim_4396):

" y o Kr3d34m k4 4|_845tru|_ 3 |_4 m0d4 m13 1m1 7|_4k3 4|_845tru|_ " am vorbit in limba cocalarilorn de pe Facebook desii nu am "F4K3800K" am auzit despre aceasta specie rara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Macryna):

Nu îmi voi obosi ochii încercând să citesc chestia aia happy

| Happyjump a răspuns:

Ti se fac mâinile albastre

| Daron a răspuns:

Nu, se face transparent.