| Heatherpazz a întrebat:

Ce semnifica pentru voi,, nuttela"?big grin

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Numai gandul ca iar o sa vad o intrebare despre ea imi provoaca o tulburare obsesiv-compulsiva caracterizata prin ganduri anxioase cu impulsuri intruzive si simt ca as vrea sa mananc pagina respectiva!

38 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Alune și fasole murate într-un borcan.

| ๓ยเ a răspuns:

Socolata

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Porecla colegei mele

| dαɴЗ a răspuns:

Nutella.

| JustMusic a răspuns:

Borcanul ala destul de mare cu o substanta maronie, nici moale nici tare prea dulce pentru mine si prea scumpa.

| GroparuVesel a răspuns:

E ca si o groapa bine sapata...

| condemnedAntagonist a răspuns:

Viaţa.

| venusdoom a răspuns:

Pentru mine, un lucru total neobservabil. Nu-s dependenta de dulce ca si voilaughing

| ??c??? a răspuns:

Finetti2

| Ashadow a răspuns:

Un borcan magic ce contine o substanta magica de la care vomiti magic pentru ca eu prefer Finetti

Răspuns utilizator avertizat
| W3R4 a răspuns:

Mic dejun, prînz, cină!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Borcanul ăla bizar pe care-l văd pus în fiecare magazin pe câte un raft.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diaree dulce intr-un borcan

| mola a răspuns:

Pentru mine... Nutella.

| MaskOfSanity a răspuns:

Umorul vostru de copii acneici se reduce la Nutella. Nici măcar numele nu ştiţi să-l scrieţi corect.

| MaskOfSanity a răspuns:

Nu am de gând să răspund? Cum vine asta din moment ce am răspuns deja?
Şi nu ai fi scris "cum vrei", dacă ştiai scrie corect.

| Snowal15lea a răspuns:

Alettun scris invers, asta inseamna pentru mine nuttela. Tin cu Ashadow Finetti e mai buna.

Răspuns utilizator avertizat
| XBrunetteX a răspuns:

Un mod de viata laughing

| PŞtefaniaP a răspuns:

O crema de ciocolata de rahat, nu se compara cu Finetti laughing

| SilentSuicide a răspuns:

Toata fericirea dulce pusa intr-un borcanel fin, apoi devorat in fata PC-ului.

| amiX a răspuns:

Nu borcan cu ciocolata

| HεεЌεЯε a răspuns:

Pentru mine e o crema de pantofi, fiindca mie imi place finetti tongue, iar cateodata o mai folosesc pe post de lipici...

| ツツツ a răspuns:

Ceva magic laughing.

| xLionel a răspuns:

Nuttela big grin

| Yumeno a răspuns:

Cheia fericirii big grin

| ReaperxD a răspuns:

Un rai.=]

| WhatDăFack a răspuns:

. bun.