| kathy7649 a întrebat:

Ce statusuri amuzante stiti? Cine imi spune mai multe, mai interesante si pe care nu le stiu, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Dariuz a răspuns:

Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit. acum ca am crescut. am realizat ca asa este!

S-a gasit un cadavru neidentificat, inalt, urat, blond, cu ochii albastrii, fara creier si cu puta mica. Mi s-a facut frica, spune-mi ca traiesti! :)))))))))))))))))))))

In acest moment 8 600 de oameni se gandesc la sex, 5 400 au facut-o deja, 3 200 urmeaza sa o faca, numai unu sta si se holbeaza la statusuri

http://statusuri.nighttime.ro/Statusuri-Amuzante-noi-pagina-3.htm

2 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Google stie foarte multe statusuri
Intreaba-l pe el

| Louise21 a răspuns:

Nu stiu ce e mai naspa. faptul ca mi-a trimis un sms cu "hai sa ne despartim" sau faptul ca dupa doua minute mi-a trimis unul"scuze, nu era pentru tine laughing

Dragostea e ca o clepsidra. Cand ti se umple inima ti se goleste creierulbig grin

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul

Ma uit la luna te vad pe tine ma uit la soare te vad pe tine ma uit in departare te vad pe tine. DA` da-te dracu din fata mea odata!

Je m\'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu\'
Mon amie sarise gardu\'
Il tombeau dans la urzici
Sur son fund numai basici

imi e dor de tine, de caldura ta, in zilele cand ma culcam cu tine. draga mea pijama

A sosit sfarsitul LUMII?
Nu te panica!
Vino in Romania!
Suntem cu 50 de ani in urma!

Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua

Daca toate masinile vin spre tine; esti pe banda gresita!

Dumnezeu a facut cerul,pamantul, apele, te-a facut pe tine…cu totii facem greseli

In gradina casei mele stau cu capul aplecat si gandinduma la tin...mi-a cazut o tzigla-n cap laughing

Numar prostii de pe mess; daca te-am sarit, da buzz

sper ca te-am ajutat!