| NobodyHeree a întrebat:

Ce telefon cu tuch screeam imi recomanda-ti? As vrea ceva putin mai ieftinhappy

funditabatting eyelashes

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La cum zici ca-l cheama, cred ca suna de te scoala din morti! Adica... urla! rolling on the floor

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Si olecu-tza de grama-thica nu strica big grin

| Mariinaa a răspuns:

Nu stim nici un telefon cu,, tuch screeam'' cel putin eu nu stiu whistling thinking
pa, pa

| Roberta00 a răspuns:

Invata sa te exprimi corect se zice "touch screen" nu "tuch screeam"
Si il poti lua:Samsung star sau Samsung preston.Acestea st mai buna.

| rippE a răspuns:

Daca ai niste bani : Lg Optimus One P500! 729 lei e cel mai bun telefon.si dragutz.si inca unul mai ieftin Samsung S5230 -450 lei

| Andr3yCzz a răspuns:

Tuch screeam raised eyebrows
n-am mai auzit de asa ceva... poate touch screen
Nokia 5800 thinking

| Gabrielle16 a răspuns:

Nokia 5228 sau 5230

| tpurotpuro a răspuns:

Stii, intai invata sa scrii si fa scoala primara, ai nevoie big grin dupa aia mai vezi de telefoane mai stiu eu de care, ca din cate stiu eu, nu prea exista de alea cu "tuch screeam", exista cu touch screen happynimeni nu poate sa iti recomand-e, ci doar poate sa iti recomande(fara cratima)laughing
Craciun fericit!

| NoLoveNoStress a răspuns:

Corby Samsung. Are un model finut si modern si costa 419-422 RON.