| Gabriela_Maria_1995 a întrebat:

As vrea un telefon ce telefon mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| Iuganu_Laura_1998 a răspuns:

Depinde ce fel de telefon vrei: cu touch, fara touch, scump, intr-o limita de bani, android, iphone, cu o rezolutie a camerei buna... sunt multe chestii de care trebuie sa tii cont. Eu, personal ti-as recomanda: iphone 5, Samsung galaxy S5/S6 happy

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar trebui să GHICIM ce sumă ai disponibilă? rolling on the floor

Precizează suma, apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Depinde de buget.Dar totusi iti recomand cu mare placere, si din experienta proprie, SONY XPERIA M2, sunt foarte multumit de el happy

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Xperia M2, tine bateria, este rezistent, se misca rapid happy este accesibil happy

| TheCosmin02 a răspuns:

Depinde si de bugetul tau acum...
Dar eu teasi recomanda ceva de la Samsung pentru ca e mult mai bun ca celelaltrle...

eu de ex am un s4 de acum 2ani si nici o data nu am avut nici o problema cu el, nu mi s-a blocat niciodata sau nimic de genu...