| pytyk_2297 a întrebat:

Ce telefon touch screen imi recomandati nou din magazin sub 6 milioane va rog cel mai frum tell primeste funda

Răspuns Câştigător
| ღImolaღ a răspuns:

Nokia 5230winking super :X:X:X

7 răspunsuri:
| AnaBlackVampire a răspuns:

Samsung Corby! Costa 415 lei (4 mil). Are tot ce ii trebuie si chiar mai mult!winking rolling on the floor.

Eu am tel asta si nu mi-a facut nici o problema.

| TwixulDrept a răspuns:

Samsung S3650 Corby este super eu am dat 5 mil pe el
Face poza frumoasee, eu l-am scapat si s-a desprins si carcasa si touch-ul n-are nimic ...si e si la moda
Recomaand :X

| xAvrilx a răspuns:

Samsung Corby este la moda.Si eu am dat 5 mil pe el mai sunt variante cu 5 mil jumate.

| positivity a răspuns:

Hmm... mie imi place iphone Apple 3gs, dar e foarte scump.

Samsung Corby e un telefon bun si mai ieftin asa vreo 5-6 milioane.

Mie imi place si Nokia N97, il ador :X

| NoName1234 a răspuns:

Samsung Corby! Este foarte bun!

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Samsung s5230. roz, alb, negru.este super merge foarte bine touch`ul http://www.mobilephoneonly.co.uk/phonereviews/upload/SamsungS5230.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Corby