| Woofy a întrebat:

Ce ticuri verbale aveti?happy

Răspuns Câştigător
| soricica a răspuns:

Oooooolaughing...cred ca asta e intrebarea mea favorita.
Ticuri verbale [enervante, folosite la fiecare 2-3 cuvinte rostite] si ticuri fizice:
-deci
-asa si
-intelegi
-sti?
-mdea si
-in fine
-ma rog
-frate
-ba si sa vezi [o folosesc si cand ii povestesc mamei ce am facut azilaughing]
-dau din picior tot timpul...cand oboseste unu incepe altu
-ma joc cu parul [inconstient]
-mai nou de la atatea piscaturi de tantari din vara asta, ma scarpin pe mana chiar daca nu ma mananca
-imi musc buza cand ma gandesc si fac un bot de 2 mlaughing
-ma uit la telefon din minut in minut chiar daca nu vreau sa stiu cat e ceasul sau chiar daca nu astept un telefon, pur si simplu ma uit
-cotcodacesc cand ma plictisesc [ok deci asta cred ca e cea mai penala]laughing
-ma scarpin in cap laughinglaughing
Bye:*

30 răspunsuri:
| Siera_3750 a răspuns:

Ba.ma.deci.aia aia.gen.***. fataaaa. wtf
laughing