| TheWalker11 a întrebat:

Ce ticuri verbale aveti?

Răspuns Câştigător
| KillMePlease a răspuns:

Repet de prea multe ori:,, nu stiu ce",,, nu stiu cum" si,, f.u.c.k"winking :/

13 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

***...

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Când povestesc ceva spun foarte des "știi și..."

| MaliciousDeath a răspuns:

Mi se intampla foarte des sa repet cuvantul "stii", stii? Siii atunci observ ca si majoritatea persoanelor cu care interactionez fac acelasi lucru si realizez ca e enervant.

| drogh a răspuns:

Repet de prea multe ori "What's wrong with u?" laughing

| pufulescu a răspuns:

Mma babalbai! :-)

| LaughingKarima a răspuns:

Spun de prea multe ori "you know" sau spun ceva gresit si nu imi dau seama decat daca cineva imi zice ce prostie am spus si eu o sa fiu ceva de genul "Serios? asa am zis?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan, niciunul.Era totuși o vreme când spuneam de prea multe ori ''evident''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Injuraturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o pronuntie diferita si ma incurc la r, l, f si x.

| doreal a răspuns:

Zic mereu ''ceva de genu' ''. Devine enervant dupa un timp laughing.

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

"DECI"... laughing)

| GeorgianaMdg a răspuns:

Injur cam mult big grin

| SetYourselfFree a răspuns:

Zic des 'tăt ce-i posibil'