| scully a întrebat:

Ce ziceti? http://goo.gl/6mmj0 [T/A]

Răspuns Câştigător
| Polaris a răspuns:

Sunt singurul căruia îi place?

29 răspunsuri:
| paulsefuteinbazadedate a răspuns:

U shittin me?

| justtheo a răspuns:

Nyan.nyan.nyan.i've been hypnotised @_@.dar serios.cine ar rezista unei astfel de torturi pentru mai mult de 5 min?

| Irw a răspuns:

Woow, site-ul asta mi se potriveste.
Nu am vrut sa spun pana acum dar sunt o mare fana a pisicilor.
Site-ul este bestial.
Miau-miau-miau. :O3

| MasterOfDisaster a răspuns:

Aaaaa,urechile meleeeee!

groaznic...

| Musique a răspuns:

(^_^)
*aaaaaaaaaaaaaaaaaa*

| ZoOzOLe a răspuns:

Buna dimineata!

| Comy a răspuns:

Jalnic

| DaVà a răspuns:

Am ascultat-o odata 3 ore.Am avut cosmaruri 2 saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nyan nyan nyan nya nya ohhh nyan nyan nyan nyan nu pot sa imi scot chestia asta din caplaughing

| loock a răspuns:

Wow ce naspa ee

| Freak_2829 a răspuns:

5 secunde...e jalnic sad

| 3rdWW a răspuns:

Am orbit.

| Pustoaicaaaaaa a răspuns:

Soramea de 5 ani va fi bucuroasa sa vada asta

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ce sa zic?
Cred ca mama face supa.

Si varamea de 6 ani zice daca ii mai arat asta imi vomita pe calculator.

| Yupyyy a răspuns:

Nyan nyan nyan nya nya...*moare*...*se trezeste* de ce ai vrut sa ma omori?

| Insomnii a răspuns:

Urechile mele si asta e efectu numai dupa 2 minute de tortura crying

| Ade a răspuns:

Cat de nebuna o sa ma credeti daca spoon ca-mi place? PS: Eram sarcastica.

| Työlki a răspuns:

Solution:Inchis boxele si asa dobor recordul!

| MoonLight a răspuns:

Nyan nyan nya nyan nyaan... mi-a ramas biip asta de cantecel in capaustraight face

| DontHaveANamee a răspuns:

Capulll meuuu.Te urasc!

| Yupyyy a răspuns:

Am rezistat 30 de minute! mda...cu boxele inchise...

| Yep a răspuns:

@mhn24
Nu mhn, nu.*keep nyaning*

| CataSharingan a răspuns:

Stiam site-ul.mie una mi se pare simpatic ^__^ ( si acum ma pregatesc pentru astia care o sa ma injure.laughing )

| xSoaked a răspuns:

Pisica asta e cam retardata, dar sa vezi ce scor mare fac daca o las in bara in timp ce fac orice altceva la calculator. O sa am cateva ore bune cool

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

*moare*

*se aude greierul*

*învie*

*stropeşte cu apă sfinţită monitorul*

*pieri aghiuţă, prinde`m`ai de puuu...toare*

| AlQaeda a răspuns:

Ma cam apuca rasul laughing))

| Tourniquet a răspuns:

My ears! Aaaa! Bullshit. crying

Am rezistat 65 de secunde si acum numai miau visez. straight face Aaaa! crying

| Daria27 a răspuns:

Daca ne pui pe noi tu ai incercat? De ce ne distrugi viiiiiiitorulllllll? De ce?
am rezistat pana acum pentru ca inca sunt pe el ca azi incerc prima data 1250 aproximativ