| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Cea mai geniala intrebare gasita
http://www.tpu.ro/......r-voltati/

Spoiler alert : Cine vrea sa citeasca traducerea e mai jos!

Un om cati Watti rezista dar Volti!

Răspuns Câştigător
| iKeel a răspuns:

Eu am dat un răspuns inteligent la această întrebare cretină.

'' Deci, să-ţi explic eu, specificul din umanitatea specifică şi deocamdată nu pot să spun că este o întrebare ocazională, fiindcă pubertatea umanistică a acestei ere, s-ar putea spulbera, şi nu ştiu dacă tu ai putea să-mi dezvălui creativitatea a acestei întrebări, care cu toate că este umanistică a unui cretin ocazional, poate fii recomandată lui Enstein care el a creeat un om, şi omul acela era aşa umanistic, care pubeltatea s-ar putea declanşa. Şi pentru că divulgaritatea umanistică unui om s-ar putea îmbolnăvi de la această întrebare fără sens, şi nu ştiu dacă vei avea plăcerea să-mi răspunzi, deoarece pubeltatea umanistică a reducerii de contract s-ar putea prăbuşii şi eu nu ştiu dacă pubeltatea umanistică a acestei întrebări cretină ar putea fii tradusă, şi nu ştiu de ce ai scris-o aşa, deoarece pubeltatea umanistică a acestei întrebări s-ar putea reprograma. Şi pentru că divulgaritatea umanistică s-ar putea retoşa, eu nu ştiu răspunsul la această întrebare cretină...

Hai dă-o naibii de treabă, puteam să-ţi spun printr-un singur cuvânt. Du-te de aici! '' Poţi să te uiţi. laughing

3 răspunsuri:
| rolfenstein a răspuns:

2...maxim 6.

| iKeel a răspuns:

Mersi pentru traducere. Fără ea nu ştiam ce înseamnă.

| missakihabara a răspuns:

I don't want to see wow