| blahblahblah_4207 a întrebat:

Cel mai amuzant banc primeste funda!

4 răspunsuri:
| Gandăr a răspuns:

Ai aflat de Google? O__O

| Cåpåċεl a răspuns:

betivi mergeau pe calea ferata
Betivu 1:Ba da lung e scara asta
Betivu 2: Uite uite vine liftulaughing

| SMaricel a răspuns:

Buna,uite un banc inventat de mine sau cules din poporlaughing
Un francez, un englez si un roman au fost prinsi de un canibal.Canibalul ai spuse celor trei ca daca vrea sa traiasca trebuie sa-i aduca fructe.
Primul, se duse francezul si culege mere apoi zise canibalului:
Am adus fructe cum ai cerut.
Canibalul zise:
Acum baga-le in curlaughing
Baga francezul cat baga merele in cur si ajunge pe la al4-lea apoi moarelaughing
Acum ai vn randul englezului si se duse sa culeaga, dupa un t vine cu cirese
Aceaiasi poveste canibalul ii zise sa bage toate ciresele in curlaughing. Baga englezul pana ajunge la a9-a si moare. Apoi francezul cu englezul se intalnesc in Railaughing.Si zic unul catre altul:
Francezule, tu de ce ai murit?
Pai canibalul m-a pus sa culeg fructe si eu am cules mere, si mia sp sa le bag in cur si am murit.Dar tu ca doar ai avut cirese cum de ai murit?
Pai sta sa-ti spun, ma pregateam sa bag ultima cireasa in cur cand vine romanul cu ananasi at am murit de raslaughing

| Stefan2696 a răspuns:

La poarta raiului, Sf Petru, si o coada de barbati care vor sa intre in rai.
La primul barbat :
-Ma! Tu ai pacatuit?
-Sf.Petrule, am pacatuit. Am avut o amanta. Mi-am inselat sotia.sad
-Si regreti?
-Regreet foarte mult. Nu stiu ce era cu mine.
-Atunci, treci in rai!
La al doilea barbat:
-Tu ai pacatuit ma?
-Am avut si eu 3 amante. Dar, regret nespus de mult. Imi iubeam sotia.
-Treci si tu in rai!
Un alt barbat care a auzit discutia, se duce si el bucuros ca nu si-a inselat sotia.
-Tu ai pacatuit?
-Nu Sf. Petrule! Nu am avut nici o amanta, si mi-am respectat sotia. Si nu regret!
-Treci in iad!
-Dar de ce?! Eu nu mi-am inselat sotia, nu am facut nimic rau!
-Treci in iad am zis!
-Nu inteleg de ce?!
-Treci in iad! Noi aici iertam pacatele nu prostia!
big grin... Sper ca te-am amuzat big grin